Warsztaty

Rękodzieło to sposób na codzienne doświadczanie magii tworzenia. Dla mnie to przede wszystkim przepis na relaks, oraz metoda na ćwiczenie i uwolnienie ogromnych pokładów kreatywności. Prowadzę więc warsztaty, ażeby dzielić się ze swoimi podopiecznymi wiedzą, pasją i umiejętnościami.

Nie bez powodu wybrałam studia pedagogiczne – uwielbiam uczyć i dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i talentem. Prowadzę różnego rodzaju warsztaty rękodzielnicze. Uczę podstaw szycia na maszynie, szycia ręcznego, haftu, zdobienia tkanin, decoupage, scrapbookingu, tworzenia biżuterii i wiele innych.

Na moje zajęcia przychodzą zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli, by poznać techniki tworzenia lub upiększania/renowacji przedmiotów różnymi metodami. Przede wszystkim jednak, pokazuję i udowadniam, że rękodzieło jest dla wszystkich, bez względu na wiek, płeć i umiejętności. Różnorodność technik daje zaś każdemu możliwość wyboru swojej ulubionej.

Rękodzieło to fantastyczny sposób na odłożenie na bok problemów, pracy oraz obowiązków. Przede wszystkim jednak to najlepsza forma relaksu, ponieważ rozwija naszą kreatywność oraz pobudza wyobraźnię.

Warsztaty, to idealny pomysł na kreatywne spędzenie wolnego czasu, na inwestycję w siebie, która na pewno zaprocentuje. Warto pozwolić sobie na oderwanie się od codzienności oraz zmartwień i zobaczyć, że nie jest ona wcale szara. Pamiętajmy, że nie musimy godzić się na bylejakość, słabe wykonanie, banalność i szablonowość rzeczy, które nas otaczają!

Bieżące terminy, oraz informacje o warsztatach znajdziecie na moim fanpage na Facebooku.

Back to Top