Art Studio

elawolinska art studio lublin

Kocham rękodzieło, sztukę i piękno. Tworzę, by w ten sposób pokazać swoją wrażliwość, perfekcjonizm oraz zamiłowanie do niebanalności. To też mój sposób na potrzebę praktyczności i trwałości przedmiotów, którymi jesteśmy otoczeni. Dlatego moje prace łączą wszystkie te cechy ze sobą.

Potrzeba wyrażenia siebie, otaczania się pięknem, a przy okazji tworzenia rzeczy niesztampowych, sprawiła, że tworzę. Szyję, robię biżuterię, zdobię przedmioty metodą decoupage, scrapbookingu, wycinanki i wiele innych. Każda moja praca jest dokładna, drobiazgowa, dopracowana, wręcz pedantyczna. Podsumowując: odzwierciedla mój charakter i temperament jako artystki i twórcy.

Moja przygoda z rękodziełem zaczęła się wiele lat temu, gdy już jako nastolatka tworzyłam biżuterię i kartki scrapbookingowe. Ostatnio, ze względu na fascynację folklorem, moje zainteresowania skupiają się wokół wycinankarstwa i sztuki ludowej.

Studio powstało z potrzeby serca, dzięki pasji, doświadczeniu i zamiłowaniu do piękna. To także potrzeba wyrażenia siebie, jako wrażliwej artystki z głową pełną pomysłów. Moje prace możecie obejrzeć na stronie Studia na Facebooku a zakupić pisząc do mnie na e-mail bądź w wiadomości prywatnej.Tworzę głównie na zamówienie, a przedmioty dostępne od ręki można zakupić w Lublinie na ul. Lubartowskiej77. Regularnie pojawiam się tam również na Jarmarku Lubelskim.

Swoją namiętnością chcę się dzielić z innymi. Art Studio, to więc przede wszystkim projekt edukacyjny, w którym prowadzę warsztaty z różnych technik rękodzielniczych. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj…

Back to Top