Agencja Muzyczna

Muzyka to moja największa pasja. Śpiewam właściwie odkąd pamiętam. Od dziecka również uczę się śpiewu. Ponieważ to muzyka klasyczna jest najbliższa mojemu sercu, ukończyłam Szkołę Muzyczną w klasie śpiewu solowego. Łącząc pasję z pracą zawodową, ponad 7 lat temu założyłam Agencję Muzyczną ‘Wokalistka’. Zajmuję się oprawą muzyczną różnych uroczystości, w szczególności ceremoniami kościelnymi: ślubami i pogrzebami. Polecam się również na bankiety, konferencje, koncerty kameralne itd.

Współpracuję z wieloma znakomitymi muzykami: akompaniatorami oraz skrzypkami. Dzięki temu oprawa każdego wydarzenia jest dopasowana do potrzeb i życzeń nawet najbardziej wymagającego klienta.

Nie byłabym jednak sobą, gdybym mojej miłości do muzyki nie łączyła z nauczaniem. Prowadzę więc zajęcia umuzykalniająco rozwojowe dla najmłodszych dzieci. Staram się łączyć na nich różne metody pedagogiczno muzyczne. Prócz dobrej zabawy są one okazją do integracji, a przede wszystkim kształtują wrażliwość, pamięć, mowę. Przede wszystkim jednak, w naturalny sposób pozwalały na aktywność i twórczość, dzięki czerpaniu radości z muzyki.

Zajęcia umuzykalniające, które prowadzę, to nie tylko praca i nauczanie dzieci. Wynikają one z troski o najmłodszych, z miłości do muzyki, z pragnienia rozwoju i fascynacji tą dziedziną. Staram się udowodnić, że odpowiednia muzyka i umiejętnie prowadzone zajęcia dają ogromne możliwości rozwojowe. Przy okazji integrują, wspierają równowagę, umiejętności społeczne, mowę, kreatywność u dzieci, a wszystko to poprzez dobrą zabawę w gronie rówieśników.

Szczególnie inspirująca jest obserwacja jak muzyka wpływa na mowę, równowagę i umiejętności społeczne u dzieci. Wszystkie moje badania i wnioski zbieram do pracy naukowej, którą, mam nadzieję, już niedługo uda mi się zrealizować.

Z powodzeniem realizuję swoją misję, dzieląc się głosem, wiedzą, latami nauki i doświadczeniem praktycznym z tymi, którzy podobnie jak ja, kochają piękno i muzykę. Jednocześnie daję moim klientom pewność pełnego profesjonalizmu i niezawodności.

Po więcej informacji zapraszam na stronę internetową mojej Agencji www.wokalistka.com.pl. Tam znajduje się pełna oferta, opis zajęć oraz nagrania moich wykonań.
Back to Top